Послуги

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="4340" css_animation="appear" border_color="grey" img_link_target="_self" img_size="851" alignment="center"][vc_accordion][vc_accordion_tab title="ЗВІДКИ ЗНАЄМО ЩО РОБИТИ?"][vc_separator color="grey" style="" el_width=""][vc_column_text]По-перше: все, що ми робимо – наш практичний досвід.

По-друге, нам є чим похвалитись :)

[row] [column lg="3" md="12" sm="12" xs="12" ] [servicebox icon="fa-thumbs-o-up" icontype="fa" icon_size="70" iconbg_size="100" iconbg_radius="50" margin_bottom="30" margin_top="50" iconbgcolor="#FFFFFF" iconcolor="#777777" headingtype="h1" heading="290 віз" readmorestyle="default"]самостійно відкрили клієнти з нашою допомогою[/servicebox] [/column] [column lg="3" md="12" sm="12" xs="12" ] [servicebox icon="fa-smile-o" icontype="fa" icon_size="70" iconbg_size="100" iconbg_radius="50" margin_bottom="30" margin_top="50" iconbgcolor="#FFFFFF" iconcolor="#777777" headingtype="h1" heading="375 подорожей" readmorestyle="default"]перетворились із мрії у реальність під нашим керівництвом і тепер клієнти вміють планувати собі подорожі самостійно[/servicebox] [/column] [column lg="3" md="12" sm="12" xs="12" ] [servicebox icon="fa-eur" icontype="fa" icon_size="70" iconbg_size="100" iconbg_radius="50" margin_bottom="30" margin_top="30" iconbgcolor="#FFFFFF" iconcolor="#777777" headingtype="h1" heading="145 750 євро" readmorestyle="default"]зекономлено для наших мандрівників. Адже робота theTrip зазвичай заощаджує від 70 до 1700 євро на кожній подорожі[/servicebox] [/column] [column lg="3" md="12" sm="12" xs="12" ] [servicebox icon="fa-heart" icontype="fa" icon_size="70" iconbg_size="100" iconbg_radius="50" margin_bottom="30" margin_top="30" iconbgcolor="#FFFFFF" iconcolor="#777777" headingtype="h1" heading="59 людей " readmorestyle="default"]займаються справою своєї мрії, завдяки нашій допомозі. Подорожі так само є частиною їх життя, але, як виявилось, це не найголовніше :)[/servicebox] [/column] [/row]

 [/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title="ЧИМ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ?"][vc_column_text]Ми можемо спланувати подорож за вас, а потім показати вам як ми це зробили, аби надалі ви могли планувати такого роду подорожі вже повністю самостійно. Або ми можемо вам пояснити як зробити це одразу самостійно на нашій консультації.

Також ми надаємо консультації для тих, хто так чи інакше не задоволений своєю роботою і хоче щось змінити, для тих, хто дійсно хоче бути корисним іншим, використовуючи свої таланти та сильні сторони. Ми допомагаємо зрозуміти свою природу, допомагаємо сформувати цілі та розробити план їх досягнення.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title="ЩО ТАКЕ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВІД THETRIP?"][vc_column_text]

Наша задача допомогти вам стати самостійними та щасливими :) Ми робимо це саме через подорожі. На консультаціях та тревел-коучингах ми розкриваємо всі секрети, ділитимось досвідом, розповідаємо все, що знаємо самі. Ми дійсно бажаємо аби після консультації ви до нас більше не повертались :)))) (бо вже вмієте планувати подорожі самостійно – навчити вас робити це самим наша основна задача)

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][/vc_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_separator color="grey"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/3"][vc_single_image image="4156" alignment="center" style="vc_box_circle" border_color="grey" img_link_target="_self" title="Планування " img_size="270"][vc_button title="Замовити" target="_blank" color="btn-warning" icon="none" size="btn-large" href="http://thetrip.com.ua/order-form/"][vc_cta_button2 style="outlined" txt_align="justify" title="Замовити" btn_style="rounded" color="orange" size="lg" position="bottom" css_animation="appear"]

Кожному, хто хоче поїхати у самостійну подорож ми готові надати свою підтримку, як інформаційну так і моральну. І робимо ми це у двох форматах:

- консультація

- повне планування подорожі за вас

У постійному арсеналі у нас є експерти по Європі та Грузії. Якщо ви плануєте подорож у інший регіон – напишіть нам на hi[at]thetrip.com.ua[/vc_cta_button2][vc_toggle title="Що ви отримаєте на консультації (Вартість 450 грн)" open="false"]Відповіді на всі питання, що вас можуть цікавити:

- як готуватись до подорожі

- де краще взяти квитки у напрямок, що вас цікавить

- де краще поселитись

- як спранувати дозвілля

…і багато іншого.

Тривалість 1-1,5 год.

Процес відбувається таким чином:

  1. ви заповнюєте заявку
  2. вносите оплату
  3. ми зв’язуємось з вами (зазвичай до 36 год) та назначаємо на найближчий зручний час консультацію у Skype
  4. Ви готуєтесь до подорожі, враховуючи наші поради

 [/vc_toggle][vc_separator color="grey" style="" el_width=""][vc_toggle title="Що ви отримаєте від повного планування (Вартість 1250 грн)" open="false"]Тут все простіше – всю нудну роботу ми робимо за вас :)
Ми рятуватимемо ваш час, кошти та нервові клітини.

На виході:

- готовий маршрут за вашими побажаннями

- вся логістика (літаки, автобуси, трансфери, поїзди…) на тих ділянках маршруту, де це можливо зробитти

- консультативна підтримка при купівні квитків

- варіанти житла та допомога при бронюванні

- поради по організації дозвілля

- візова консультація

- можливість 2 рази внести незначні зміни*

 

Час підготування 3-5 робочих днів

* під незначними змінами мається на увазі додавання/прибирання міст по маршруту, невеличкий зсув дат (на тиждень)

Вартість 1250 грн за повне планування подорожі для 1-4 осіб по легкому маршруту (коли не більше 4 точок зупинок)


Якщо вас більше або є бажання відвідати більшу кількість точок – напишіть нам і ми прорахуємо для вас індивідуальну вартість[/vc_toggle][vc_separator color="grey" style="" el_width=""][/vc_column][vc_column width="1/3"][vc_single_image image="4155" border_color="grey" img_link_target="_self" title="Візова консультація" img_size="270" style="vc_box_circle" alignment="center"][vc_button title="Замовити" target="_blank" color="btn-warning" icon="none" size="btn-large" href="http://thetrip.com.ua/order-form/"][vc_cta_button2 style="outlined" txt_align="justify" title="Замовити" btn_style="rounded" color="orange" size="lg" position="bottom" css_animation="appear" h4="Долаємо страх відкриття візи раз і назавжди"] 

  • Даємо простий алгоритм отримання візи
  • Допомагаємо зібрати документи, які відповідають саме твоєму випадку
  • Яку візу краще відкривати
  • Чи можна подаватись на мультик
  • Як записатись на подачу документів
[/vc_cta_button2][vc_toggle title="Що ви отримаєте на консультації (Вартість 350 грн/550 грн)" open="false"]

Перша опція (за 350 грн) включає вичерпну одноразову консультацію по всім необхідним питанням, стосовно відкриття візи, по вашому індивідуальному випадку.

Друга опція (за 550 грн) включає супровід при збиранні документів. Передбачає 2-3 коротких сессії у Skype.

[/vc_toggle][/vc_column][vc_column width="1/3"][vc_single_image image="4157" alignment="center" style="vc_box_circle" border_color="grey" img_link_target="_self" title="Профорієнтація" img_size="270"][vc_button title="Замовити" target="_blank" color="btn-warning" icon="none" size="btn-large" href="https://www.facebook.com/talkingstars/app_684336108254110"][vc_cta_button2 style="outlined" txt_align="justify" title="Замовити" btn_style="rounded" color="orange" size="lg" position="bottom" css_animation="appear" h4="Допомагаємо знайти справу своєї мрії"]

Кожен хоча би раз у житті задає собі питання: Хто я? Що саме я маю робити для інших аби бути щасливим?

Ми професійно консультуємо по питанням професії та призначення.
В арсеналі у нас Джйотіш (ведична астрологія), яка вже 5000 років працює без збоїв. Часто лише психологічні консультації відображають стан на теперішній момент, Джйотіш же показує більш глибинні речі.

- разова астрологічна консультація

- коучинг (особистий або бізнес)

[/vc_cta_button2][vc_toggle title="Що ви отримаєте на консультації (Вартість 450 грн)" open="false"]

На консультаці ви дізнаєтесь:

- яка у вас природа

- який графік роботи вам найбільше підходить

- ваші вродженні, набуті таланти та ті, які можна розвивати під керівництвом

- сфери, в яких у вас може бути успіх

- територіальний напрямок руху для успіху

та багато іншого. Для мандрівників ми допоможемо визначити якою діяльністю краще займатись під час мандрів. Або підкажемо яким може бути ваш тревел-проект.

Ми надамо вам практичні поради для визначення вашого шляху, які ви потім самостійно будете застосовувати у житті.

[/vc_toggle][vc_separator color="grey" style="" el_width=""][vc_toggle title="Що ви отримаєте на коучингу (Вартість 3200 грн за 2 міс)" open="false"]

Все, що включає в себе консультація.
Під час наставництва ви будете розкривати своє призначання поступово під нашим керівництвом. Можна попрацювати не тільки у напрямку роботи, можна також закцентуватись на темах стосунків чи здоров’я.

[/vc_toggle][vc_separator color="grey" style="" el_width=""][/vc_column][/vc_row]